UA-2026-07-24-007283-a-a1
Договір №183
Підписано КЕП/УЕП
Кабелі та супутня продукція
Дата підписання:
24.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
13dd75e765a340e7b7e87f34ff808eac
Дата останніх змін:
28.07.2026 10:01
Виконано
Період дії договору:
з 24.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
264,00 грн. без ПДВ
Сума:
264,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
264,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.07.2026 10:01
Допомога ЗСУ