UA-2026-07-21-007743-a-a1
Договір №229
Підписано КЕП/УЕП
Свіжі овочі та фрукти
“Фактом подання цінової пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не є походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран”. Поставка товару партіями за за...
більше
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
27.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
5b37ce4acb7140e894eeb9b868823f45
Дата останніх змін:
27.08.2026 12:57
Виконано
Період дії договору:
з 27.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
8 090,00 грн. без ПДВ
Сума:
3 539,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
3 539,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір.pdf
-
Дата модифікації
27.07.2026 11:03
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
27.08.2026 12:57
Попередні версії
Додаткові угоди до договору
Допомога ЗСУ