UA-2026-07-21-004976-a-a1
Договір №Г-221
Підписано КЕП/УЕП
Мило тверде Банне, туалетне, неупаковане, 100 г.
5.1. Строк поставки товарів – до 28.07.2026 однією партією (або протягом трьох днів після надання заявки на поставку товару). Поставка здійснюється в робочий день з 08.00 до 16.00. Поданням цінової пр...
більше
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
27.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
3033747fecb54ea9b80819b6a21b649d
Дата останніх змін:
12.08.2026 08:17
Виконано
Період дії договору:
з 27.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
8 940,00 грн. з ПДВ
Сума:
8 940,00 грн. з ПДВ
7 450,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
8 940,00 грн. з ПДВ
7 450,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
27.07.2026 12:06
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
12.08.2026 08:16
Попередні версії
Допомога ЗСУ