UA-2026-07-21-001023-a-a1
Договір №51
Підписано КЕП/УЕП
Провід ШВВП 2x1,5
Організатор:
Дата підписання:
03.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
296de974087746da8c4b16e372ec9a9f
Дата останніх змін:
10.08.2026 09:24
Виконано
Період дії договору:
з 03.08.2026 до 01.12.2026
Початкова сума:
4 200,00 грн. без ПДВ
Сума:
4 200,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
4 200,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Догові
Підписаний договір
Дата модифікації
04.08.2026 19:18
Назва документу
Видаткова
-
Дата модифікації
10.08.2026 08:43
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
10.08.2026 09:24
Попередні версії
Допомога ЗСУ