UA-2026-07-24-002504-a-a1
Договір №№ 123/2026
Підписано КЕП/УЕП
Придбання запчастин та матеріалів для автомобільного транспорту: ЗAЗ “LANOS” АЕ3359НТ: Підшипники автомобільні передні та задні, виробництво Німеччина, номенклатурна позиція предмета закупівлі код ДК...
більше
Дата підписання:
24.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
8858015440de4cfe912610f0e99a5a6b
Дата останніх змін:
03.08.2026 09:45
Виконано
Період дії договору:
з 24.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
6 830,00 грн. без ПДВ
Сума:
6 830,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
6 830,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Витяг з ЄДР ФОП Ткаченко Р.А..pdf
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
24.07.2026 10:49
Назва документу
Договір сканований Ткаченко 123 Підшипник.pdf
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
24.07.2026 10:49
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
-
Дата модифікації
03.08.2026 09:45
Попередні версії
Назва документу
Ткаченко 123 Підшипники 6830_00 дксу Богд.pdf
Додатки до договору
Дата модифікації
03.08.2026 09:44
Допомога ЗСУ