UA-2026-07-21-004439-a-a1
Договір №№229
Підписано КЕП/УЕП
Підгузки для дорослих, Підгузки для дорослих, Підгузки для дорослих, Пелюшка одноразова, розмір: 60 x 90 см, гіпоалергенна, з абсорбуючим матеріалом, без адгезивного краю, Целюлоза, нестерильна...
Учасник:
Дата підписання:
24.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
49396be6ae1d409fb7859aade7bbf929
Дата останніх змін:
05.08.2026 10:13
Виконано
Період дії договору:
з 24.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
41 220,00 грн. без ПДВ
Сума:
41 220,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
41 220,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
ТОВ Укрмедтекстиль.pdf
-
Дата модифікації
27.07.2026 11:47
Назва документу
_229.pdf
-
Дата модифікації
27.07.2026 11:47
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
05.08.2026 10:12
Попередні версії
Допомога ЗСУ