UA-2026-07-14-000708-a-a1
Договір №94
Підписано КЕП/УЕП
БФП Canon
Аналоги не пропонувати по тих позиціях де чітко визначено марку, модель та тип товару
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
31.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
7d858800c1204651a706da20ca72af4c
Дата останніх змін:
17.08.2026 10:32
Виконано
Період дії договору:
з 31.07.2026 до 01.12.2026
Початкова сума:
13 090,00 грн. без ПДВ
Сума:
13 090,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
13 090,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
дог 94.pdf
Підписаний договір
Дата модифікації
31.07.2026 11:50
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
17.08.2026 10:32
Попередні версії
Допомога ЗСУ