UA-2026-07-16-010656-a-a2
Договір №303
Підписано КЕП/УЕП
Кондиціонери
Кондиціонер Midea Forest DC AF6-09N8C2E-I /AF6-09N8C2E-O. Поданням цінової пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не має походження з російської федерації, Республіки Білорусь або Ісл...
більше
Учасник:
Дата підписання:
24.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
bc1a504b659a4e74be30c672c6ad5e1a
Дата останніх змін:
11.08.2026 17:11
Виконано
Період дії договору:
з 24.07.2026 до 31.07.2026
Початкова сума:
153 670,00 грн. без ПДВ
Сума:
153 670,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
153 670,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
24.07.2026 13:59
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
11.08.2026 17:11
Попередні версії
Допомога ЗСУ