UA-2026-07-07-009790-a-a1
Договір №20
Підписано КЕП/УЕП
Послуги з вогнезахисного оброблення дерев'яних конструкцій горищного приміщення на об’єкті: Хмельницький спортивний ліцей, що знаходиться за адресою: Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Чорново...
більше
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
03.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 77220000-8 Послуги з просочування деревини
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
85b44acb40ab4fc9b2b3e38d447b2dff
Дата останніх змін:
31.08.2026 10:41
Виконано
Період дії договору:
з 03.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
75 411,00 грн. без ПДВ
Сума:
74 025,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
74 025,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
03.08.2026 12:27
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 10:41
Попередні версії
Додаткові угоди до договору
Допомога ЗСУ