UA-2026-07-18-000300-a-a1
Договір №302
Підписано КЕП/УЕП
Акумулятор DJI Matrice 4 Series Battery (CP.EN.00000559.02)
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
27.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 31430000-9 Електричні акумулятори
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
01454b70e06043e8a7ebb56eaaaad13a
Дата останніх змін:
23.08.2026 09:26
Виконано
Період дії договору:
з 27.07.2026 до 30.10.2026
Початкова сума:
1 338 000,00 грн. без ПДВ
Сума:
1 338 000,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
1 338 000,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір 302
Підписаний договір
Дата модифікації
27.07.2026 14:08
Назва документу
Структура власності
Підписаний договір
Дата модифікації
27.07.2026 14:08
Назва документу
Накладна
Підписаний договір
Дата модифікації
23.08.2026 09:25
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
23.08.2026 09:26
Попередні версії
Допомога ЗСУ