UA-2026-07-20-010092-a-a1
Договір №78
Підписано КЕП/УЕП
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Max, зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ДК 021:2015: 31430000-9 — Електричні акумулятори)...
Шляхом подання пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не є товаром, що походить з Російської Федерації, Республіки Білорусь або Ісламської Республіки Іран, відповідно до постанови КМУ...
більше
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
27.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 31430000-9 Електричні акумулятори
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
210ae667aab040fe9dc30446d522f8c0
Дата останніх змін:
06.08.2026 15:52
Виконано
Період дії договору:
з 27.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
371 928,00 грн. з ПДВ
Сума:
371 928,00 грн. з ПДВ
309 940,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
371 928,00 грн. з ПДВ
309 940,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
-
Дата модифікації
27.07.2026 11:51
Назва документу
Договір
-
Дата модифікації
27.07.2026 11:51
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
06.08.2026 15:52
Попередні версії
Допомога ЗСУ