UA-2026-07-17-008501-a-a1
Договір №142
Підписано КЕП/УЕП
Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033, Цибуля ріпчаста свіжа, рання, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234, Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ...
більше
Згідно умов договору. Країною походження товару не може бути Російська Федерація / Республіка Білорусь / Ісламська Республіка Іран....
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
28.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
e1a515b165f44db883429483bbf55614
Підписант Організатора
Повна інформація
Дата останніх змін:
26.08.2026 15:53
Виконано
Період дії договору:
з 28.07.2026 до 31.08.2026
Початкова сума:
118 320,00 грн. з ПДВ
Сума:
118 320,00 грн. з ПДВ
98 600,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
118 320,00 грн. з ПДВ
98 600,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір про закупівлю
Підписаний договір
Дата модифікації
28.07.2026 15:20
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
26.08.2026 15:53
Попередні версії
Допомога ЗСУ