UA-2026-06-30-015238-a-a1
Договір №00-01/0107
Підписано КЕП/УЕП
Придбання комплектів футеровки до пальників (на основі CPV за ДК 021:2015 – 42390000-6 – Частини пальників, печей або пекарських печей)...
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
28.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 42390000-6 Частини пальників, печей або пекарських печей
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
c04886c6e3164d29921809fb868e30eb
Дата останніх змін:
31.07.2026 23:03
Виконано
Період дії договору:
з 28.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
195 792,00 грн. з ПДВ
Сума:
195 792,00 грн. з ПДВ
163 160,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
195 792,00 грн. з ПДВ
163 160,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
00.01_0107 від 28.07 (1).2026р.pdf
-
Дата модифікації
31.07.2026 22:42
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.07.2026 23:02
Попередні версії
Допомога ЗСУ