UA-2026-06-30-015699-a-a1
Договір №00-01/0108
Підписано КЕП/УЕП
Придбання колосників (код ДК : 2015 - 42390000-6: Частини пальників, печей або пекарських печей)
поставка товару, категорія замовника - Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання...
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
28.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 42390000-6 Частини пальників, печей або пекарських печей
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
f47daf10b8544aa5bbe5028d98e5e1a2
Дата останніх змін:
31.07.2026 22:55
Виконано
Період дії договору:
з 28.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
497 650,00 грн. з ПДВ
Сума:
497 650,00 грн. з ПДВ
414 708,33 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
497 650,00 грн. з ПДВ
414 708,33 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
00.01_0108 від 28.07.2026р.pdf
-
Дата модифікації
31.07.2026 22:39
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.07.2026 22:55
Попередні версії
Допомога ЗСУ