UA-2026-07-11-000385-a-a1
Договір №59/1/35/10
Підписано КЕП/УЕП
Медичний холодильник / Опромінювач бактерицидний
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
31.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
1b1626c5baf040e481e0a1e38e350de6
Дата останніх змін:
29.08.2026 19:09
Виконано
Період дії договору:
з 31.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
56 720,00 грн. без ПДВ
Сума:
56 720,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
56 720,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
03.08.2026 08:47
Назва документу
Накладна
Розклад та етапи
Дата модифікації
29.08.2026 19:07
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
29.08.2026 19:08
Попередні версії
Допомога ЗСУ