UA-2026-07-13-009424-a-a2
Договір №186/26
Підписано КЕП/УЕП
Комплекти резервного живлення
Фактом подання цінової пропозиції Постачальник пітверджує, що запропонований товар не є походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран....
Учасник:
Дата підписання:
27.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
a0a32dee5d7c49eda036c528b865dfa9
Дата останніх змін:
13.08.2026 10:01
Виконано
Період дії договору:
з 27.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
38 700,00 грн. без ПДВ
Сума:
38 700,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
38 700,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
ФОП Сривкін.pdf
-
Дата модифікації
27.07.2026 16:54
Назва документу
Лист пояснення щодо кінцевих бенефіціарних власників для фізичної особи - підприємця.docx
-
Дата модифікації
27.07.2026 16:54
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
27.07.2026 16:54
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
13.08.2026 10:01
Попередні версії
Допомога ЗСУ