UA-2026-07-09-007213-a-a1
Договір №14
Підписано КЕП/УЕП
Поточний ремонт вул. Лісова в с.Кавсько Стрийського району Львівської області
Організатор:
Дата підписання:
04.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
6b684b38af65447fa3bfb71caed993bc
Дата останніх змін:
27.08.2026 16:11
Виконано
Період дії договору:
з 04.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
728 277,60 грн. з ПДВ
Сума:
728 277,60 грн. з ПДВ
606 898,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
728 277,60 грн. з ПДВ
606 898,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
_14 Поточний ремонт вул.Лісова в с.Кавсько Стрийського району Львівської області.PDF
-
Дата модифікації
04.08.2026 14:29
Назва документу
108_ДЦ_ДЦ_3.pdf
-
Дата модифікації
04.08.2026 14:29
Назва документу
108_ДЦ_ДЦ_3.rtf
-
Дата модифікації
04.08.2026 14:29
Назва документу
Договір Поточний ремонт вул.Лісова в с.Кавсько Стрийського району Львівської області.docx
-
Дата модифікації
04.08.2026 14:29
Назва документу
Договір Поточний ремонт вул.Лісова в с.Кавсько Стрийського району Львівської області.pdf
-
Дата модифікації
04.08.2026 14:29
Назва документу
Витяг з ЄДР Шляхбудсервіс-Д.pdf
-
Дата модифікації
04.08.2026 14:29
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
27.08.2026 16:11
Попередні версії
Допомога ЗСУ