UA-2026-07-08-011006-a-a1
Договір №30/07/2026
Підписано КЕП/УЕП
Промоційні матеріали, включаючи графічний дизайн та друк, в рамках реалізації проєкту PLUA.01.03-IP.01-0015/23-00 «Біорізноманіття в зеленій інфраструктурі Білостоцького повіту та міста Ужгород», що ф...
більше
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
30.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 22460000-2 Рекламні матеріали, каталоги товарів та посібники
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
cc6a6f35ca2e43ccb38e1ec3f3dbab30
Дата останніх змін:
28.08.2026 08:49
Виконано
Період дії договору:
з 30.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
79 990,00 грн. без ПДВ
Сума:
79 990,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
79 990,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір промоматеріали.pdf
-
Дата модифікації
30.07.2026 11:29
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 08:49
Попередні версії
Назва документу
Звіт про виконання.pdf
-
Дата модифікації
28.08.2026 08:48
Допомога ЗСУ