UA-2026-07-13-010887-a-a1
Договір №29/07/1
Підписано КЕП/УЕП
Квадроцикл LINHAI модель LANDFORCE 1000 (або еквівалент)
Учасник:
Дата підписання:
29.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 34113200-4 Мотовсюдиходи
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
23ee6d05a8a344d1afe58bcc99d94c78
Дата останніх змін:
07.08.2026 10:24
Виконано
Період дії договору:
з 29.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
1 269 999,60 грн. з ПДВ
Сума:
1 269 999,60 грн. з ПДВ
1 058 333,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
1 269 999,60 грн. з ПДВ
1 058 333,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Інформація про КБВ
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
30.07.2026 08:29
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
30.07.2026 08:29
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
07.08.2026 10:24
Попередні версії
Назва документу
Платіжне доручення
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
07.08.2026 10:22
Назва документу
Накладна
Додатки до договору
Дата модифікації
07.08.2026 10:22
Допомога ЗСУ