UA-2026-07-17-008915-a-a1
Договір №417-ЗД
Підписано КЕП/УЕП
Газ скраплений
Газ скраплений 09133000-0 - Нафтовий газ скраплений
Дата підписання:
24.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
58dc91e7080140a08856b9049ceb69d4
Дата останніх змін:
28.07.2026 11:09
Виконано
Період дії договору:
з 24.07.2026 до 31.08.2026
Початкова сума:
232 560,00 грн. з ПДВ
Сума:
232 560,00 грн. з ПДВ
193 800,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
232 560,00 грн. з ПДВ
193 800,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Інформація про кінцевого бонифіціарного власника
-
Дата модифікації
24.07.2026 13:32
Назва документу
Договір
-
Дата модифікації
24.07.2026 13:32
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.07.2026 11:09
Попередні версії
Допомога ЗСУ