UA-2026-07-09-000297-a-a1
Договір №81
Підписано КЕП/УЕП
Генератор дизельний
Організатор:
Дата підписання:
28.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 31120000-3 Генератори
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
a9b7a9da71634827bfd5233fa2c3b46f
Дата останніх змін:
27.08.2026 10:25
Виконано
Період дії договору:
з 28.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
440 958,00 грн. з ПДВ
Сума:
440 958,00 грн. з ПДВ
367 465,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
440 958,00 грн. з ПДВ
367 465,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
29.07.2026 08:31
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
27.08.2026 10:25
Попередні версії
Додаткові угоди до договору
Допомога ЗСУ