UA-2026-07-16-002514-a-a1
Договір №69
Підписано КЕП/УЕП
Електронний ключ USB SecureToken-338S
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
25.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
adbcf698d2134a628daf5015fdfe4183
Дата останніх змін:
31.07.2026 15:28
Виконано
Період дії договору:
з 25.07.2026 до 01.12.2026
Початкова сума:
2 200,00 грн. без ПДВ
Сума:
2 200,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
2 200,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
25.07.2026 12:55
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.07.2026 15:28
Попередні версії
Назва документу
Звіт
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.07.2026 15:24
Допомога ЗСУ