UA-2026-07-03-003330-a-a1
Договір №125/26В
Підписано КЕП/УЕП
Серверна шафа
Учасник:
Дата підписання:
30.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 32540000-0 Комутаційні щити
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
f6f0341e97e146a49845d09651dcde35
Дата останніх змін:
19.08.2026 14:07
Виконано
Період дії договору:
з 30.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
16 727,70 грн. з ПДВ
Сума:
16 727,70 грн. з ПДВ
13 939,75 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
16 727,70 грн. з ПДВ
13 939,75 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір 125_26В від 30_07_26 Серверна шафа ТОВ ІР СОМ.pdf
Підписаний договір
Дата модифікації
30.07.2026 15:35
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
19.08.2026 14:07
Попередні версії
Допомога ЗСУ