UA-2026-07-09-009809-a-a1
Договір №12
Підписано КЕП/УЕП
Поточний ремонт внутрішніх інженерних мереж ЦО (послуги з утримання в належному стані внутрішніх мереж системи опалення в укритті)...
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
27.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
4975d456c16c4c44b32be4b80c1fa50d
Дата останніх змін:
10.08.2026 09:48
Виконано
Період дії договору:
з 27.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
156 302,11 грн. без ПДВ
Сума:
156 302,11 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
156 302,11 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Поточний ремонт ЦО.pdf
-
Дата модифікації
27.07.2026 19:50
Назва документу
акт 1.pdf
-
Дата модифікації
10.08.2026 09:46
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
10.08.2026 09:48
Попередні версії
Додаткові угоди до договору
Допомога ЗСУ