UA-2026-07-07-010102-a-a1
Договір №26/07-26
Підписано КЕП/УЕП
ДК 021: 2015: 18330000-1 – Футболки та сорочки (Футболки з логотипом) для проведення обласного скаутського табору «Поклик степу»...
Учасник:
Дата підписання:
29.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 18330000-1 Футболки та сорочки
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
78814aa76d024a7b974314a07f564dc2
Дата останніх змін:
20.08.2026 15:23
Виконано
Період дії договору:
з 29.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
25 008,00 грн. з ПДВ
Сума:
25 008,00 грн. з ПДВ
20 840,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
25 008,00 грн. з ПДВ
20 840,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договор
Підписаний договір
Дата модифікації
29.07.2026 10:05
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
20.08.2026 15:23
Попередні версії
Допомога ЗСУ