UA-2026-07-07-010425-a-a1
Договір №0729
Підписано КЕП/УЕП
Послуги з поточного - аварійного ремонту коридору Наукового ліцею №3 Полтавської міської ради за адресою: м. Полтава, вул. В. Чорновола, 4 (ДК 021:2015: 45450000-6 – Інші завершальні будівельні робот...
більше
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
29.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
51bb8d2e284f458ba4a1b764c2b9b139
Дата останніх змін:
28.08.2026 11:56
Виконано
Період дії договору:
з 29.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
1 166 023,04 грн. без ПДВ
Сума:
1 096 061,66 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
1 096 061,66 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Підсумкова відомість в машиночит. форматі
-
Дата модифікації
29.07.2026 14:33
Назва документу
Договірна ціна
-
Дата модифікації
29.07.2026 14:33
Назва документу
Договір в машиночит. форматі
-
Дата модифікації
29.07.2026 14:33
Назва документу
Додаток 2 до Договору
-
Дата модифікації
29.07.2026 14:33
Назва документу
Додаток 1 до Договору
-
Дата модифікації
29.07.2026 14:33
Назва документу
Договір
-
Дата модифікації
29.07.2026 14:33
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 11:56
Попередні версії
Додаткові угоди до договору
Допомога ЗСУ