UA-2026-06-30-001057-a-a1
Договір №201
Підписано КЕП/УЕП
ДК 021:2015 44210000-5: Конструкції та їх частини (стелажі металеві)
Учасник:
Дата підписання:
29.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 44211000-2 Збірні споруди
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
e7d2da3f4dd74b3f989867f85d1b48f7
Дата останніх змін:
31.08.2026 09:30
Виконано
Період дії договору:
з 29.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
719 000,00 грн. без ПДВ
Сума:
719 000,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
719 000,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
договір
Підписаний договір
Дата модифікації
29.07.2026 12:07
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 09:30
Попередні версії
Допомога ЗСУ