UA-2026-07-06-009542-a-a1
Договір №354
Підписано КЕП/УЕП
Котел газовий, теплообмінні вузли
ДК 021:2015 – 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (Котел газовий, теплообмінні вузли)
Процедура закупівлі – відкриті торги, з урахуванням особливостей здійсненн...
більше
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
27.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
61e261db531644949378607e4b7ebc79
Дата останніх змін:
25.08.2026 09:47
Виконано
Період дії договору:
з 27.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
243 702,00 грн. з ПДВ
Сума:
243 702,00 грн. з ПДВ
203 085,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
243 702,00 грн. з ПДВ
203 085,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Бенефіціар.pdf
-
Дата модифікації
28.07.2026 11:48
Назва документу
Договір №354 від 27.07.2026.pdf
Підписаний договір
Дата модифікації
28.07.2026 11:48
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
-
Дата модифікації
25.08.2026 09:47
Попередні версії
Додаткові угоди до договору
Допомога ЗСУ