UA-2026-06-26-000231-a-a1
Договір №186
Підписано КЕП/УЕП
Motul 7100 4T 5W-40
Організатор:
Дата підписання:
28.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 09210000-4 Мастильні засоби
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
4ed595454fa6407ead849ef28079bf4f
Підписант Організатора
Повна інформація
Дата останніх змін:
17.08.2026 11:21
Виконано
Період дії договору:
з 28.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
93 953,70 грн. без ПДВ
Сума:
93 953,70 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
93 953,70 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
ЗВІТ.pdf
-
Дата модифікації
30.07.2026 08:09
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
17.08.2026 11:21
Попередні версії
Допомога ЗСУ